Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Rolf Lasse Lund

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Knudsen, Grete

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

14.02.1994–06.08.1995

Statssekretær (A)

for statsråd Egeland, Kjølv

Kirke- og undervisningsdepartementet - Odvar Nordlis regjering

30.01.1978–08.10.1979

Personlig sekretær (A)

for statsråd Brundtland, Gro Harlem

Miljøverndepartementet - Odvar Nordlis regjering

15.01.1976–18.09.1977

Personlig sekretær (A)

for statsråd Brundtland, Gro Harlem

Miljøverndepartementet - Trygve Brattelis andre regjering

16.08.1975–15.01.1976

Til toppen