Roy Angelvik

Tidligere roller:

Statssekretær (Frp)

for statsråd Nesvik, Harald Tom

Nærings- og fiskeridepartementet - Erna Solbergs regjering

13.08.2018–24.01.2020

Statssekretær (Frp)

for statsråd Isaksen, Torbjørn Røe

Nærings- og fiskeridepartementet - Erna Solbergs regjering

18.01.2018–31.08.2018

Statssekretær (Frp)

for statsråd Sandberg, Per

Nærings- og fiskeridepartementet - Erna Solbergs regjering

17.01.2018–13.08.2018

Statssekretær (Frp)

for statsråd Sandberg, Per

Nærings- og fiskeridepartementet - Erna Solbergs regjering

27.05.2016–17.01.2018

Politisk rådgiver (Frp)

for statsråd Sandberg, Per

Nærings- og fiskeridepartementet - Erna Solbergs regjering

16.12.2015–27.05.2016