Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Svein Sundsbø

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (Sp)

for statsråd Moe, Ola Borten

Olje- og energidepartementet (av 1997) - Jens Stoltenbergs andre regjering

08.02.2013–16.10.2013

Landbruksminister (Sp)

Landbruksdepartementet - Kåre Willochs regjering

04.10.1985–09.05.1986

Personlig rådgiver (Sp)

for statsråd Jakobsen, Johan Jakob

Samferdselsdepartementet - Kåre Willochs regjering

01.01.1984–31.12.1984

Personlig sekretær (Sp)

for statsråd Moxnes, Einar Hole

Landbruksdepartementet - Lars Korvalds regjering

23.05.1973–16.10.1973

Til toppen