Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Toril Charlotte Ulleberg Reynolds

Nåværende rolle:

Tidligere roller:

Statssekretær (Frp)

for statsråd Freiberg, Kjell-Børge

Olje- og energidepartementet (av 1997) - Erna Solbergs regjering

04.10.2018–22.01.2019

Statssekretær (permisjon) (Frp)

for statsråd Freiberg, Kjell-Børge

Olje- og energidepartementet (av 1997) - Erna Solbergs regjering

31.08.2018–03.10.2018

Statssekretær (permisjon) (Frp)

for statsråd Wara, Tor Mikkel

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

04.04.2018–31.08.2018

Statssekretær (permisjon) (Frp)

for statsråd Sandberg, Per

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

20.03.2018–04.04.2018

Statssekretær (permisjon) (Frp)

for statsråd Listhaug, Sylvi

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

17.01.2018–20.03.2018

Statssekretær (permisjon) (Frp)

for statsråd Amundsen, Per-Willy

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

01.10.2017–17.01.2018

Statssekretær (Frp)

for statsråd Amundsen, Per-Willy

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

20.12.2016–30.09.2017

Statssekretær (vikar) (Frp)

for statsråd Solvik-Olsen, Ketil

Samferdselsdepartementet - Erna Solbergs regjering

15.08.2016–20.10.2016

Politisk rådgiver (Frp)

for statsråd Solvik-Olsen, Ketil

Samferdselsdepartementet - Erna Solbergs regjering

20.11.2015–15.08.2016

Til toppen