Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Terje Riis-Johansen

Tidligere roller:

Olje- og energiminister (Sp)

Olje- og energidepartementet (av 1997) - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.06.2008–04.03.2011

Landbruks- og matminister (Sp)

Landbruks- og matdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.10.2005–20.06.2008

Politisk rådgiver (Sp)

for statsråd Restad, Gudmund

Finans- og tolldepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

22.10.1997–31.01.1999

Til toppen