Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Tom Erlend Skaug

Tidligere roller:

Statssekretær (permisjon) (H)

for statsråd Sanner, Jan Tore

Kunnskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

01.01.2020–24.01.2020

Statssekretær (H)

for statsråd Sanner, Jan Tore

Kunnskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

22.01.2019–31.12.2019

Statssekretær (H)

for statsråd Sanner, Jan Tore

Kunnskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

15.12.2018–22.01.2019

Konstituert statssekretær (H)

for statsminister Solberg, Erna

Statsministerens kontor - Erna Solbergs regjering

16.01.2017–12.03.2017

Politisk rådgiver (vikar) (H)

for statsminister Solberg, Erna

Statsministerens kontor - Erna Solbergs regjering

30.06.2014–25.07.2014

Til toppen