Thor Kleppen Sættem

Nåværende rolle:

Statssekretær

for statsråd Mæland, Monica

Justis- og beredskapsdepartementetErna Solbergs regjering

24.01.2020–

Tidligere roller:

Statssekretær (H)

for statsråd Kallmyr, Jøran

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

29.03.2019–24.01.2020

Statssekretær (H)

for statsråd Wara, Tor Mikkel

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

04.04.2018–29.03.2019

Statssekretær (H)

for statsråd Sandberg, Per

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

20.03.2018–04.04.2018

Statssekretær (H)

for statsråd Listhaug, Sylvi

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

17.01.2018–20.03.2018

Statssekretær (H)

for statsråd Amundsen, Per-Willy

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

20.12.2016–17.01.2018

Statssekretær (H)

for statsråd Hauglie, Anniken

Arbeids- og sosialdepartementet (av 2014) - Erna Solbergs regjering

16.12.2015–20.12.2016

Statssekretær (H)

for statsråd Eriksson, Robert

Arbeids- og sosialdepartementet (av 2014) - Erna Solbergs regjering

01.01.2014–16.12.2015

Statssekretær (H)

for statsråd Eriksson, Robert

Arbeidsdepartementet (av 2010) - Erna Solbergs regjering

25.10.2013–31.12.2013