Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Torild Lien Utvik

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (permisjon) (A)

for statsråd Valle, Inger Louise

Kommunal- og arbeidsdepartementet (av 1948) - Odvar Nordlis regjering

01.09.1980–03.10.1980

Personlig sekretær (A)

for statsråd Valle, Inger Louise

Justis- og politidepartementet - Odvar Nordlis regjering

17.10.1979–03.10.1980

Personlig sekretær (A)

for statsråd Cappelen, Andreas Zeier

Justis- og politidepartementet - Odvar Nordlis regjering

08.10.1979–17.10.1979

Personlig sekretær (A)

for statsråd Valle, Inger Louise

Justis- og politidepartementet - Odvar Nordlis regjering

23.01.1978–08.10.1979

Til toppen