Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Thomas Thomassen Heftye

Tidligere roller:

Forsvarsminister (V)

Forsvarsdepartementet - Gunnar Knudsens første regjering

19.03.1908–11.04.1908

Forsvarsminister (V)

Forsvarsdepartementet - Otto Blehrs første regjering

09.06.1903–22.10.1903

Til toppen