Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Torkil Åmland

Tidligere roller:

Statssekretær (Frp)

for statsråd Kallmyr, Jøran

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

29.03.2019–24.05.2019

Statssekretær (Frp)

for statsråd Wara, Tor Mikkel

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

04.04.2018–29.03.2019

Statssekretær (Frp)

for statsråd Sandberg, Per

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

20.03.2018–04.04.2018

Statssekretær (Frp)

for statsråd Listhaug, Sylvi

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

26.01.2018–20.03.2018

Konstituert statssekretær (Frp)

for statsråd Listhaug, Sylvi

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

13.01.2017–30.06.2017

Statssekretær (Frp)

for statsråd Eriksson, Robert

Arbeids- og sosialdepartementet (av 2014) - Erna Solbergs regjering

01.01.2014–16.12.2015

Statssekretær (Frp)

for statsråd Eriksson, Robert

Arbeidsdepartementet (av 2010) - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–31.12.2013

Til toppen