Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Walter Scott Dahl

Tidligere roller:

Justisminister (V)

Justis- og politidepartementet - Johan Sverdrups regjering

15.09.1888–13.07.1889

Indreminister og konstituert justisminister (V)

Justis- og politidepartementet - Johan Sverdrups regjering

28.06.1888–01.08.1888

Indreminister (V)

Indredepartementet - Johan Sverdrups regjering

05.03.1888–15.09.1888

Til toppen