Deltakerliste - Samråd 15. mars 2001

Publisert under: Regjeringen Stoltenberg I

Utgiver: Nærings- og handelsdepartementet

Påmeldte deltakere per 14/3 - samrådsmøte 15/3

NAVN

FIRMA

ADRESSE

TILBAKE-MELDING

1

Shazad Rana

SagaNOX

Strandvn. 50

1366 Lysaker

JA

(pr. e-post)

2

Per Boasson

Ventor AS

P.B. 774 Sentrum

0155 Oslo

JA

(pr. tlf.)

3

Sukhvinder Singh

WAPfactory.net AS

Karenslyst Alle 10

0278 Oslo

JA

(pr. e-post)

4

Håkon Klæbo

Mobile Forza

Sagveien 21 A

0459 Oslo

JA

(pr. e-post)

5

Rebecca Mahboubi

Bagel & Juice

Stranden 3A

0250 Oslo

JA

(pr. e-post)

6

Hilde Tallaksen

Tallaksen Industridesign

Oddansheia 1

4513 Mandal

JA

(pr. tlf.)

7

Rolf Haldorsen

Seamos AS

5420 Rubbestadneset

???

8

Odd Folland

Maritech AS

6533 Averøy

JA m/forb.

(pr. e-post)

9

Karl-Christian Agerup

Northzone Ventures III AS

Mølleparken 6

0459 Oslo

JA

(pr.e-post)

10

Synnøve Engeset

Synnøve Engeset AS

Slettevikv. 37

5124 Ulset

JA

(pr. e-post)

11

Tom Kleppestø

Magasinet Gründer

P.b. 682

4666 Kristiansand

JA

(pr. tlf.)

12

Kathinka Dysthe

Os-2 Industridesign

Brekketunet 23

1349 Rykkin

JA

(pr. tlf.)

13

Pål Myklebust

Well Diagnostics AS

Forskningsparken

9291 Tromsø

JA

(pr. tlf.)

14

Siri Fürst

DiaGenic AS

Østensjøvn. 15D

0661 Oslo

JA

(e-post)

15

Eirik Eng

Trolltech AS

Waldemar Thranesgt. 98, 0175 Oslo

JA

(pr. tlf.)

16

Elisabeth Rodrigues

Cazawa

Schleppegrells g 15

0556 Oslo

JA

(pr. tlf.)

17

Elly Prestegård

Soria Moria Design

Langarinden 407

5132 Nyborg

JA

(pr. e-post)

18

Gro Rødne

Atelier Ilsvika

Ilsvikveien 22 inngang H, 7018 Trondheim

JA

(pr. tlf.)

19

Ketil Torvik

Innovisionhouse AS

Innherredsvei 18

7014 Trondheim

JA

(pr. e-post)

20

Tove Rønning

Grimsbu Turistsenter

2882 Grimsbu

JA

(pr. e-post)

21

Trond Arne Undheim

Innovisionhouse AS

Innherredsvei 18

7014 Trondheim

JA

(pr. e-post)

22

Gyrd Steen

Norsk Bedriftsforbund

C.J. Hambros pl 5

0164 Oslo

JA

(pr. e-post)

23

Per Morten Hoff

IKT-Norge

P.b. 546 Skøyen

0214 Oslo

JA

(pr. e-post)

24

Inger Aarvig

NHO

P.b. 5250 Majorstua

0303 Oslo

JA

(pr. e-post)

25

LO

???

26

Jon T. Strømberg

Norges Eksportråd

JA

27

Torkil Bjørnson

Norges Forsknings-råd

JA

28

Harald Kjelstad

SIVA

(evt. Kristin Woje Ellingsen)

JA

29

Arne Hyttnes

SND

JA

30

Fredrik Ambjørndalen

SVO

JA

Hotell Bristol

Parkveien

31

Grete Knudsen

NHD

X

X

32

Trond Giske

KUF

X

?

33

Britt Schultz

NHD

X

X

34

Tore Sandvik

NHD

X

X

35

Hege Norheim

FIN

X

?

36

?

FIN

?

37

?

KUF

?

38

Jan Solberg

NHD

X

X

39

Morten Berg

NHD

X

X

40

Jan Farberg

NHD

X

X

41

Ida Skard

NHD

X

42

Hugo Parr

NHD

X

X

43

Kjell Grønnevet

NHD

X

X

44

Kjerstin Spjøtvoll

NHD

X

X

45

Vincent Wego Fleischer

NHD

X

X

46

Øistein Øisjøfoss

NHD

X

47

Ranveig Skulstad

NHD

X