Ragnhild Sjoner Syrstad

Nåværende rolle:

Tidligere roller:

Statssekretær

for statsråd Eide, Espen Barth

Klima- og miljødepartementet - Jonas Gahr Støres regjering

01.09.2022–16.10.2023

Statssekretær (permisjon)

for statsråd Eide, Espen Barth

Klima- og miljødepartementet - Jonas Gahr Støres regjering

21.01.2022–31.08.2022

Statssekretær

for statsråd Eide, Espen Barth

Klima- og miljødepartementet - Jonas Gahr Støres regjering

14.10.2021–20.01.2022