Forsiden

Palle Rømer Fleischer

Tidligere roller:

Armeminister

Armedepartementet (av 1846) - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

15.10.1847–16.11.1848

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

15.10.1846–15.10.1847

Armeminister

Armedepartementet (av 1846) - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

01.01.1846–15.10.1846

Armeminister

Armedepartementet (av 1819) - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

08.03.1844–01.01.1846

01.01.1846 fikk Armedepartementet (Departementet for landmilitæretaten) navnet endret til Armedepartementet (Departementet for armeen).

Armeminister

Armedepartementet (av 1819) - Det andre Wedel-ministeriet

15.09.1843–08.03.1844

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Det andre Wedel-ministeriet

15.09.1842–15.09.1843

Armeminister

Armedepartementet (av 1819) - Det andre Wedel-ministeriet

15.06.1840–15.09.1842

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Det andre Wedel-ministeriet

15.05.1839–15.06.1840

Armeminister

Armedepartementet (av 1819) - Det andre Wedel-ministeriet

25.10.1837–15.05.1839