Forsiden

Sveinung Rotevatn

Tidligere roller:

Klima- og miljøminister (V)

Klima- og miljødepartementet - Erna Solbergs regjering

24.01.2020–14.10.2021

Statssekretær

for statsråd Elvestuen, Ola

Klima- og miljødepartementet - Erna Solbergs regjering

12.10.2018–24.01.2020

Statssekretær

for statsråd Wara, Tor Mikkel

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

04.04.2018–12.10.2018

Statssekretær

for statsråd Sandberg, Per

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

20.03.2018–04.04.2018

Statssekretær

for statsråd Listhaug, Sylvi

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

17.01.2018–20.03.2018