Ingrid Nikoline Sand

Nåværende rolle:

Politisk rådgiver (Sp)

for statsråd Gjelsvik, Sigbjørn

Kommunal- og distriktsdepartementetJonas Gahr Støres regjering

12.04.2022–

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (Sp)

for statsråd Gram, Bjørn Arild

Kommunal- og distriktsdepartementet - Jonas Gahr Støres regjering

01.01.2022–12.04.2022

Politisk rådgiver (Sp)

for statsråd Gram, Bjørn Arild

Kommunal- og moderniseringsdepartementet - Jonas Gahr Støres regjering

21.10.2021–31.12.2021