Forsiden

Liste over advokater

Justis- og beredskapsdepartementets liste over advokater som har særlig kompetanse på og kjennskap til barnebortføring.

 

Advokatlisten: Advokater som har særlig kompetanse på og kjennskap til barnebortføring:

Advokat Sol Elden
Advokatfirmaet Elden DA
St. Olavsgate 25 0129 Oslo
Tlf: 21 67 13 00
sol@elden.no
 
Advokat Elisabeth Brodtkorb
Advokatfirma Elisabeth Sejersted Brodtkorb Kindem & Co,
Prinsens gate 22 0157 Oslo
Tlf: 22 34 61 00
eb@kindemco.no
 
Advokat Hanne Lepsøe Langseth
Advokatfirma DA
Haakon VII sgt. 2
Tlf: 22 93 73 29
lepsoe@ladv.no
 
Advokat Birgit Vinnes
Advokatforum
Postboks 447 Sentrum 0104 Oslo
Besøksadresse: Grensen 12 B, 0159 Oslo
Tlf: 91 52 39 89
bv@advokatforum.no
 
Advokat Morten Engesbak
Advokatfirmaet Mette Y. Larsen & Co
Postboks 599 Sentrum, 0106 Oslo
Tlf: 22 40 41 40
me@larsenco.no
 
Advokat Halvor Frihagen
Advokatfirma Andersen & Bache-Wiig AS
Postboks 6983 St Olavs Plass 0130 OSLO
Telefon: 23 28 33 00
frihagen@abwiig.no
 
Advokat Espen Kolding
Folloadvokatene
Postboks 533
1401 Ski
Tlf: 64 85 88 99
espen.kolding@folloadvokatene.no
 
Advokat Siw Skatvedt Lund
Advokatfirmaet Glomdal Juridiske AS
Postboks 56 2261 Kirkenær
Tlf: 404 21 777
siw@glomdaljuridiske.no
 
Advokat Sjak R. Haaheim
Advokatoriet AS
Vinjes gate 10
3018 Drammen
Tlf: 48 28 11 00
haaheim@advokatoriet.no
 
Advokat Christofer Arnø
Advokatfirmaet Haraldsen Bydal Lie DA
Postboks 414 3101 Tønsberg
Besøksadresse: Storgt. 39
Tlf: 33 35 82 10
ca@hbl.no
 
Advokat Torgeir Røinås Pedersen
Advokathuset Fredrikstad
Phønixgate 3 1601 Fredrikstad
Tlf: 69 30 19 00
pedersen@adv-huset.no
 
Advokat Sverre Nordmo
Advokatfirmaet Sverre Nordmo
Postboks 281 4663 Kristiansand
Besøksadresse: Østre Strandgate 29
4610 Kristiansand
Tlf: 38 05 86 00
nordmo@sorlandsadvokatene.no
 
Advokat Silje Christine Hellesen
Advokatfirmaet Eurojuris Haugesund AS
Postboks 548 5501 Haugesund
Tlf: 90 89 71 33
schellesen@eurojuris.no
 
Advokat Kristine Hånes
Rett Advokat ANS
Vaskerelven 35 5014 Bergen
Tlf: 55 32 13 00
kah@rettadvokat.no
 
Advokat Anne C. R Onarheim
BergensAdvokatene AS
Postboks 910 Sentrum 5808 Bergen
Besøksadresse: C. Sundtsgate 56
Tlf: 55 55 38 60
acro@bergensadvokatene.com
 
Advokat Janet Riise
AdvokatCompagniet DA
Postboks 483 5805 Bergen
Tlf: 55 55 48 00
janet.riise@acda.no
 
Advokat Ingrid Maria Holm
Angell advokatfirma
Postboks 163 8001 Bodø
Tlf: 75 54 45 00
imh@angelladvokatfirma.no