Forsiden

Sigrid Hjørnegård

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (Sp)

for statsråd Brekk, Lars Peder

Landbruks- og matdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.06.2008–27.03.2009

Konstituert statssekretær

for statsråd Halvorsen, Kristin

Finansdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

06.08.2007–03.09.2007

Politisk rådgiver (Sp)

for statsråd Riis-Johansen, Terje

Landbruks- og matdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.10.2005–20.06.2008