Forsiden

Olaus Michael Schmidt

Tidligere roller:

Justisminister

Justis- og politidepartementet - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

15.07.1847–19.04.1848

Finansminister

Finans- og tolldepartementet - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

15.05.1846–15.07.1847

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

15.04.1845–15.05.1846

Justisminister

Justis- og politidepartementet - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

08.03.1844–15.04.1845

Justisminister

Justis- og politidepartementet - Det andre Wedel-ministeriet

15.09.1843–08.03.1844

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Det andre Wedel-ministeriet

15.09.1842–15.09.1843

Justisminister

Justis- og politidepartementet - Det andre Wedel-ministeriet

15.08.1839–15.09.1842

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Det andre Wedel-ministeriet

15.07.1838–15.08.1839

Justisminister

Justis- og politidepartementet - Det andre Wedel-ministeriet

22.01.1838–15.07.1838