Halvard Ingebrigtsen

Nåværende rolle:

Konstituert statssekretær

for statsminister Støre, Jonas Gahr

Statsministerens kontorJonas Gahr Støres regjering

13.11.2023–

Tidligere roller:

Statssekretær

for statsminister Støre, Jonas Gahr

Statsministerens kontor - Jonas Gahr Støres regjering

30.10.2023–12.11.2023

Statssekretær

for statsråd Vestre, Jan Christian

Nærings- og fiskeridepartementet - Jonas Gahr Støres regjering

30.10.2023–12.11.2023

Statssekretær

for statsråd Vestre, Jan Christian

Nærings- og fiskeridepartementet - Jonas Gahr Støres regjering

08.05.2023–30.10.2023

Statssekretær (permisjon)

for statsråd Vestre, Jan Christian

Nærings- og fiskeridepartementet - Jonas Gahr Støres regjering

14.02.2023–07.05.2023

Statssekretær

for statsråd Vestre, Jan Christian

Nærings- og fiskeridepartementet - Jonas Gahr Støres regjering

14.10.2021–13.02.2023

Konstituert statssekretær

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

24.09.2012–16.10.2013

Statssekretær

for statsråd Giske, Trond

Nærings- og handelsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–16.10.2013

Statssekretær

for statsråd Giske, Trond

Kultur- og kirkedepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

03.06.2007–20.10.2009

Konstituert statssekretær

for statsråd Giske, Trond

Kultur- og kirkedepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

12.10.2006–03.06.2007

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Giske, Trond

Kultur- og kirkedepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.10.2005–03.06.2007