Anne Bramo

Tidligere roller:

Statssekretær (Frp)

for statsråd Søviknes, Terje

Helse- og omsorgsdepartementet - Erna Solbergs regjering

18.12.2019–24.01.2020

Statssekretær (Frp)

for statsråd Listhaug, Sylvi

Helse- og omsorgsdepartementet - Erna Solbergs regjering

03.05.2019–18.12.2019

Statssekretær (Frp)

for statsråd Michaelsen, Åse

Helse- og omsorgsdepartementet - Erna Solbergs regjering

03.12.2018–03.05.2019

Konstituert statssekretær (Frp)

for statsråd Michaelsen, Åse

Helse- og omsorgsdepartementet - Erna Solbergs regjering

31.08.2018–03.12.2018