Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Elias Blix

Tidligere roller:

Kirke- og undervisningsminister (V)

Kirke- og undervisningsdepartementet - Johan Sverdrups regjering

01.11.1886–24.02.1888

Statsråd i Stockholm (V)

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Johan Sverdrups regjering

15.08.1885–01.11.1886

Kirke- og undervisningsminister (V)

Kirke- og undervisningsdepartementet - Johan Sverdrups regjering

26.06.1884–15.08.1885

Til toppen