Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Georg August Thilesen

Tidligere roller:

Finansminister (V)

Finans- og tolldepartementet - Johannes Steens andre regjering

19.05.1900–06.11.1900

Statsråd i Stockholm (V)

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Johannes Steens andre regjering

29.04.1899–19.05.1900

Indreminister (V)

Indredepartementet - Johannes Steens andre regjering

17.02.1898–29.04.1899

Indreminister (V)

Indredepartementet - Johan Sverdrups regjering

29.12.1888–13.07.1889

Til toppen