Håvard Damberg Sandvik

Tidligere roller:

Konstituert statssekretær (V)

for statsminister Solberg, Erna

Statsministerens kontor - Erna Solbergs regjering

09.09.2021–06.10.2021

Konstituert statssekretær (V)

for statsminister Solberg, Erna

Statsministerens kontor - Erna Solbergs regjering

31.05.2021–13.08.2021