Ingvild Næss Stub

Tidligere roller:

Statssekretær (H)

for statsminister Solberg, Erna

Statsministerens kontor - Erna Solbergs regjering

19.06.2015–14.10.2021

Statssekretær (H)

for statsråd Helgesen, Vidar

Statsministerens kontor - Erna Solbergs regjering

15.11.2013–19.06.2015

Statssekretær (H)

for statsråd Brende, Børge

Utenriksdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–15.11.2013