Jan-Christian Kolstø

Tidligere roller:

Statssekretær (V)

for statsråd Nybø, Iselin

Nærings- og fiskeridepartementet - Erna Solbergs regjering

13.03.2020–05.10.2020

Statssekretær (V)

for statsråd Grande, Trine Skei

Kunnskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

24.01.2020–13.03.2020

Statssekretær (V)

for statsråd Grande, Trine Skei

Kulturdepartementet (av 2010) - Erna Solbergs regjering

17.01.2018–24.01.2020