Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Jardar E. Flaa

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Bjurstrøm, Hanne Inger

Arbeidsdepartementet (av 2010) - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.08.2011–21.09.2012

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Godal, Bjørn Tore

Utenriksdepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

14.11.1996–17.10.1997

Til toppen