Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Johannes Winding Harbitz

Tidligere roller:

Revisjonsminister (H)

Revisjonsdepartementet - Emil Stangs andre regjering

27.04.1895–14.10.1895

Forsvarsminister (H)

Forsvarsdepartementet - Emil Stangs andre regjering

15.07.1894–27.04.1895

Statsråd i Stockholm (H)

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Emil Stangs andre regjering

02.05.1893–15.07.1894

Til toppen