Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Kari-Anne Opsal

Tidligere roller:

Konstituert statssekretær (A)

for statsråd Andersen, Dag Terje

Fiskeri- og kystdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.12.2006–10.04.2007

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Pedersen, Helga

Fiskeri- og kystdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.10.2005–03.08.2007

Til toppen