Marte Ziolkowski

Tidligere roller:

Konstituert statssekretær (H)

for statsråd Søreide, Ine M. Eriksen

Utenriksdepartementet - Erna Solbergs regjering

01.10.2020–20.01.2021

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Søreide, Ine M. Eriksen

Utenriksdepartementet - Erna Solbergs regjering

21.01.2020–14.10.2021

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Søreide, Ine M. Eriksen

Utenriksdepartementet - Erna Solbergs regjering

20.02.2019–30.09.2020

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Bakke-Jensen, Frank

Forsvarsdepartementet - Erna Solbergs regjering

20.10.2017–19.02.2019

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Søreide, Ine M. Eriksen

Forsvarsdepartementet - Erna Solbergs regjering

22.09.2017–17.01.2018

Politisk rådgiver (vikar) (H)

for statsråd Søreide, Ine M. Eriksen

Forsvarsdepartementet - Erna Solbergs regjering

01.08.2016–31.08.2016