Reid Ivar Bjorland Dahl

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (vikar) (KrF)

for statsråd Ropstad, Kjell Ingolf

Barne- og familiedepartementet (av 2019) - Erna Solbergs regjering

02.08.2021–14.09.2021

Konstituert statssekretær (KrF)

for statsråd Ropstad, Kjell Ingolf

Barne- og familiedepartementet (av 2019) - Erna Solbergs regjering

08.01.2021–15.07.2021