Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Arnulf Einar Ingebrigtsen

Tidligere roller:

Statssekretær (H)

for statsråd Presthus, Rolf

Finans- og tolldepartementet - Kåre Willochs regjering

10.05.1985–18.10.1985

Statssekretær (H)

for statsråd Syse, Jan P.

Industridepartementet (av 1955) - Kåre Willochs regjering

16.09.1983–10.02.1984

Statssekretær (H)

for statsråd Bratz, Jens Halvard

Industridepartementet (av 1955) - Kåre Willochs regjering

14.10.1981–16.09.1983

Til toppen