Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Anja Kristin Salte Hjelseth

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (Sp)

for statsråd Arnstad, Marit

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

18.06.2012–05.07.2013

Politisk rådgiver (Sp)

for statsråd Kleppa, Magnhild Meltveit

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

30.11.2009–18.06.2012

Politisk rådgiver (vikar) (Sp)

for statsråd Navarsete, Liv Signe

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

09.02.2009–16.02.2009

Til toppen