Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Anders Venger

Tidligere roller:

Arbeidsminister (H)

Arbeidsdepartementet (av 1885) - Ivar Lykkes regjering

05.03.1926–26.07.1926

Landbruksminister og konstituert kirke- og undervisningsminister (H)

Kirke- og undervisningsdepartementet - Abraham Berges regjering

24.11.1923–12.12.1923

Landbruksminister (H)

Landbruksdepartementet - Abraham Berges regjering

30.05.1923–25.07.1924

Landbruksminister (H)

Landbruksdepartementet - Otto B. Halvorsens andre regjering

06.03.1923–30.05.1923

Til toppen