Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Arne Skauge

Tidligere roller:

Finansminister (H)

Finans- og tolldepartementet - Jan P. Syses regjering

16.10.1989–03.11.1990

Finansminister (H)

Finans- og tolldepartementet - Kåre Willochs regjering

25.04.1986–09.05.1986

Statssekretær (H)

for statsminister Willoch, Kåre

Statsministerens kontor - Kåre Willochs regjering

31.08.1984–25.04.1986

Handels- og skipsfartsminister (H)

Handels- og skipsfartsdepartementet - Kåre Willochs regjering

14.10.1981–08.06.1983

Ansvar også for samordning av nordiske samarbeidssaker.

Til toppen