Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Atle Hamar

Tidligere roller:

Statssekretær (V)

for statsråd Elvestuen, Ola

Klima- og miljødepartementet - Erna Solbergs regjering

17.01.2018–24.01.2020

Statssekretær (V)

for statsråd Dørum, Odd Einar

Justis- og politidepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

19.03.1999–17.03.2000

Politisk rådgiver (V)

for statsråd Dørum, Odd Einar

Justis- og politidepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

15.03.1999–19.03.1999

Politisk rådgiver (V)

for statsråd Dørum, Odd Einar

Samferdselsdepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

22.10.1997–15.03.1999

Til toppen