Bjørn Arild Gram

Nåværende rolle:

Kommunal- og distriktsminister (Sp)

Kommunal- og distriktsdepartementetJonas Gahr Støres regjering

01.01.2022–

Tidligere roller:

Kommunal- og distriktsminister (Sp)

Kommunal- og moderniseringsdepartementet - Jonas Gahr Støres regjering

14.10.2021–31.12.2021

Statssekretær (permisjon)

for statsråd Halvorsen, Kristin

Finansdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

06.08.2007–03.09.2007

Statssekretær

for statsråd Halvorsen, Kristin

Finansdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.10.2005–12.10.2007