Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Benedicte Staalesen Nilsen

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Bakke-Jensen, Frank

Utenriksdepartementet - Erna Solbergs regjering

20.12.2016–19.03.2017

Politisk rådgiver (permisjon) (H)

for statsråd Aspaker, Elisabeth Vik

Utenriksdepartementet - Erna Solbergs regjering

27.05.2016–20.12.2016

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Aspaker, Elisabeth Vik

Utenriksdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.12.2015–27.05.2016

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Helgesen, Vidar

Statsministerens kontor - Erna Solbergs regjering

12.11.2013–16.12.2015

Til toppen