Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Dagfinn Vårvik

Tidligere roller:

Utenriksminister (Sp)

Utenriksdepartementet - Lars Korvalds regjering

18.10.1972–16.10.1973

Lønns- og prisminister (Sp)

Lønns- og prisdepartementet - Per Bortens regjering

12.10.1965–17.03.1971

Finansminister (Sp)

Finans- og tolldepartementet - John Lyngs regjering

28.08.1963–25.09.1963

Til toppen