Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Erik Lahnstein

Tidligere roller:

Statssekretær (Sp)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

28.09.2012–16.10.2013

Statssekretær (Sp)

for statsråd Arnstad, Marit

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

18.06.2012–28.09.2012

Statssekretær (Sp)

for statsråd Kleppa, Magnhild Meltveit

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

03.02.2012–18.06.2012

Statssekretær (Sp)

for statsråd Støre, Jonas Gahr

Utenriksdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

04.01.2010–03.02.2012

Statssekretær (Sp)

for statsråd Kleppa, Magnhild Meltveit

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–04.01.2010

Statssekretær (Sp)

for statsråd Navarsete, Liv Signe

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

19.10.2007–20.10.2009

Konstituert statssekretær (Sp)

for statsråd Navarsete, Liv Signe

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.10.2006–15.12.2006

Politisk rådgiver (Sp)

for statsråd Navarsete, Liv Signe

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2005–19.10.2007

Til toppen