Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Harald Bothner

Tidligere roller:

Justisminister (V)

Justis- og politidepartementet - Christian Michelsens regjering

27.11.1905–23.10.1907

Revisjonsminister (V)

Revisjonsdepartementet - Christian Michelsens regjering

07.06.1905–27.11.1905

Statsråd i Stockholm (V)

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Christian Michelsens regjering

11.03.1905–07.06.1905

Sammen med statsminister Jørgen Løvland og statsråd Edvard Hagerup Bull utgjorde statsråd Harald Bothner Den norske statsrådsavdelingen i Stockholm inntil den ble avviklet fra 7. juni 1905.

Til toppen