Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Halfdan Lehmann

Tidligere roller:

Konstituert marine- og postminister

Marine- og postdepartementet - Schweigaard/Løvenskiold-ministeriet

03.04.1884–03.05.1884

Konstituert kirke- og undervisningsminister

Kirke- og undervisningsdepartementet - Christian Selmers ministerium

29.03.1884–03.04.1884

Konstituert marine- og postminister

Marine- og postdepartementet - Christian Selmers ministerium

21.03.1884–29.03.1884

Konstituert kirke- og undervisningsminister

Kirke- og undervisningsdepartementet - Christian Selmers ministerium

16.09.1881–26.09.1881

Konstituert kirke- og undervisningsminister i Kristiania under interimsregjeringen i Stockholm 16.09.1881-26.09.1881.

Til toppen