Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Hans Hagerup Falbe

Tidligere roller:

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Det første Wedel-ministeriet

15.11.1829–17.10.1830

I embetet til sin død 17.10.1830.

Revisjonsminister

Revisjonsdepartementet - Det første Wedel-ministeriet

15.09.1828–15.11.1829

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Det første Wedel-ministeriet

15.10.1827–15.09.1828

Marineminister

Marinedepartementet (av 1819) - Det første Wedel-ministeriet

15.09.1826–15.10.1827

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Det første Wedel-ministeriet

15.05.1825–15.09.1826

Revisjonsminister

Revisjonsdepartementet - Det første Wedel-ministeriet

21.05.1824–15.05.1825

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Det første Wedel-ministeriet

19.07.1823–21.05.1824

Konstituert statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Det første Wedel-ministeriet

15.12.1822–19.07.1823

Til toppen