Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Harald Oskar Buttedahl

Tidligere roller:

Statssekretær (Sp)

for statsråd Vedum, Trygve Slagsvold

Landbruks- og matdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

18.06.2012–07.06.2013

Statssekretær (Sp)

for statsråd Brekk, Lars Peder

Landbruks- og matdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.10.2011–18.06.2012

Politisk rådgiver (Sp)

for statsråd Restad, Gudmund

Finansdepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

01.01.2000–17.03.2000

Politisk rådgiver (Sp)

for statsråd Restad, Gudmund

Finans- og tolldepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

14.01.1999–01.01.2000

Til toppen