Julie Midtgarden Remen

Tidligere roller:

Statssekretær (H)

for statsråd Sanner, Jan Tore

Kunnskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

05.04.2019–24.01.2020

Politisk rådgiver (permisjon) (H)

for statsråd Hauglie, Anniken

Arbeids- og sosialdepartementet (av 2014) - Erna Solbergs regjering

02.04.2018–28.12.2018

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Hauglie, Anniken

Kunnskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

20.12.2016–02.04.2018