Jorunn Hallaråker Heggelund

Tidligere roller:

Statssekretær (KrF)

for statsråd Bollestad, Olaug Vervik

Barne- og familiedepartementet (av 2019) - Erna Solbergs regjering

20.09.2021–14.10.2021

Statssekretær (KrF)

for statsråd Ropstad, Kjell Ingolf

Barne- og familiedepartementet (av 2019) - Erna Solbergs regjering

22.08.2020–20.09.2021

Statssekretær (KrF)

for statsråd Røse, Ida Lindtveit

Barne- og familiedepartementet (av 2019) - Erna Solbergs regjering

01.06.2020–21.08.2020

Statssekretær (KrF)

for statsråd Ropstad, Kjell Ingolf

Barne- og familiedepartementet (av 2019) - Erna Solbergs regjering

03.05.2019–31.05.2020

Statssekretær (KrF)

for statsråd Ropstad, Kjell Ingolf

Barne- og likestillingsdepartementet (av 2016) - Erna Solbergs regjering

22.01.2019–03.05.2019