Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Kjell Erik Øie

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Støre, Jonas Gahr

Helse- og omsorgsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.09.2012–16.10.2013

Statssekretær (A)

for statsråd Strøm-Erichsen, Anne-Grete

Helse- og omsorgsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

08.06.2012–21.09.2012

Statssekretær (A)

for statsråd Giske, Trond

Barne- og likestillingsdepartementet (av 2006) - Jens Stoltenbergs andre regjering

15.02.2008–29.02.2008

Statssekretær (A)

for statsråd Bekkemellem, Karita

Barne- og familiedepartementet (av 1991) - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.10.2005–01.01.2006

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Bekkemellem, Karita

Barne- og familiedepartementet (av 1991) - Jens Stoltenbergs første regjering

28.03.2000–19.10.2001

Til toppen