Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Kjell Colding

Tidligere roller:

Statssekretær (H)

for statsminister Willoch, Kåre

Statsministerens kontor - Kåre Willochs regjering

14.10.1981–04.12.1984

Statssekretær (H)

for statsråd Stray, Svenn Thorkild

Utenriksdepartementet - Per Bortens regjering

13.06.1970–17.03.1971

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Stray, Svenn Thorkild

Utenriksdepartementet - Per Bortens regjering

22.05.1970–13.06.1970

Personlig sekretær (H)

for statsråd Lyng, John

Utenriksdepartementet - Per Bortens regjering

01.01.1966–22.05.1970

Til toppen