Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Leiv Lunde

Tidligere roller:

Statssekretær (KrF)

for statsråd Johnson, Hilde Frafjord

Utenriksdepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

16.02.2005–17.10.2005

Statssekretær (KrF)

for statsråd Johnson, Hilde Frafjord

Utenriksdepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

23.10.1997–17.03.2000

Til toppen