Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Svein Magnus Munkejord

Tidligere roller:

Fiskeriminister (H)

Fiskeridepartementet - Jan P. Syses regjering

16.10.1989–03.11.1990

Statssekretær (H)

for statsråd Listau, Thor

Fiskeridepartementet - Kåre Willochs regjering

01.07.1984–04.10.1985

Personlig sekretær (H)

for statsråd Listau, Thor

Fiskeridepartementet - Kåre Willochs regjering

23.11.1981–10.07.1983

Til toppen